Forum za sve Hrvate koji napokon žele promjenu u Hrvatskoj!

Upoznavanje

Share

PRAVEDNIK

Broj postova : 1

Upoznavanje

Postaj  PRAVEDNIK on pon oľu 12, 2012 12:52 am

Zdravo,moje ime je Nikola imam 19 godina i rodom sam iz BIH.Zivim u Hrvatskoj vec 18 i pol godina i volim je svim svojim srcem i dusom.Uclanio sam se u ovaj forum zato jer zelim saznati vise o povijesti ove zemlje,i zato jer zelim najbolje za nju.nisam rasist niti mrzim nikog posebno.Ali ne podnosim kad netko jaci iskoristava nekog slabijeg.Kao sto naprimjer takozvana europska unija iskoristava nas.smatram da je nas buduci ulazak u nju velika greska,jer cemo tim cinom sami sebe osuditi na propast.
    Uvijekspreman

Broj postova : 2

Re: Upoznavanje

Postaj  Uvijekspreman on uto oľu 13, 2012 7:13 pm

Pozdrav, zovem se Karlo, imam 19 god. i živim u okolici Zagreba.
    Nacionalist i tradicionalist sam, Nacionalista sam počeo biti otprilike kada sam išao u 8. razred, tada sam se više počeo zanimati za poviest, jednostavno sam shvatio da je nacionalizam moj poziv, shvatio sam da je to jedino što može održati Narod na životu, a ja želim da moj Hrvatski narod preživi u ovm globaliziranom svijetu gdje se miješaju narodi i rase, što po meni nije dobro jer čemo mi bijelci nestati. Ne mrzim crnce i azijate ali ih samo ne želim u svojoj zemlji, iskreno da sam najbogatiji, pomagao bih siromašnoj crnoj i azijskoj dijeci. Nemam ništa ni protiv pedera, ali samo ne želim da budu pederi u javnosti, to što jesu neka budu u svoja 4 zida. Inaće volim poviest i zemljopis, tako da se u slobodno vrijeme bavim proučavanjem poviesti. Protiv sam EU-a, zbog globalizacije i zbog toga što time gubimo svoju teško stečenu slobodu za koju je naš narod 1000 godina krvario !!!!

cobra 11

Postaj  cobra 11 on uto tra 10, 2012 7:50 pm

Pozdrav, ja sam iz Knina.... Također nacionalist i takva sam otkad znam za sebe...
    Imam, uskoro, 18 godina i nadam se da ću ovdje pronaći sve vezano s našom povjesti jer u školskim udžbenicima o tome piše tako malo ili ništa... Mad

zds_tony

Pozdrav

Postaj  zds_tony on sub svi 12, 2012 12:12 am

Pozdrav, ja sam Tony dolazim iz Hrvatske i od kako znam za sebe volim svoju domovinu Hrvatsku.Imam 18 godina(uskoro 19) i dolazim iz Vinkovaca i tek sam nedavno saznao da svih 3-4 godine ucenja samo o Hrv povijesti je đaba bilo jer sam saznao da se sasvim drugo dogodilo i td.Pozdrav svima.

samostrel

Nacionalizam

Postaj  samostrel on čet sij 10, 2013 2:07 am

Bog i Hrvati Karlo,
    Tradicionalizam znaći da slijediš postupke svojih predaka i ja to cijenim ma da to nisam , vidiš, nikada bio. Četvrta sam generacija boraca za Hrvatsku državu. Svi ostali iz 1. i 2. generacije su davno dali živote u toj borbi. Osobno sam dragovoljac od prvog dana rata sa stažom na prvoj borbenoj liniji. To me ne čini velikim borcem, ali status dragovoljca -da. U mojoj borbenoj postrojbi su bila dva mladića(16 i 17 godina) i bili su sa mnom na bunkeru. Jedan od njih je poginuo u Bosni. Vi mladi ste jedina vrijednost današnje Hrvatske, mladi koji misle kao ti. Hrvatska je DOMOVINA!!!! Dom tvojih predaka, tvojih roditelja,budućnost tvoje djece. Nema ama baš nikakve veze sa izmima - zadnji sam ideolog koji bi poželio da bilo koji od vas sutra prođe putem mojih strahova. Vidiš, odgojio me je otac koji je bio sin ustaškog Tabornika, zapovjednika mjesta koji je mnogim Srbima spasio život. Totalitarizam ili samo je jedno ili samo smo mi u pravu, gubi smisao kada se nađeš u borbenoj situaciji ili još bolje, kada moraš snajperom donijeti odluku ...najteže je kada moraš potpisati niz negacija života. Američki se generali štite disciplinom i doktrinom od 25% razumnih žrtava. Da li je njihov sin ikada u tih mogućih žrtava bio? Ovaj rat za Domovinu nije bio human. Nema u njemu bajki i ljepota. Samo krv, znoj i suze. Ne ponovilo se. U tom ratu dobili smo državu kojom se mi borci ne ponosimo. Dobili smo ime države napokon - Hrvatski se barjak vije, ali ...Političari su nam kurve i prodane duše, kako za rata tako i danas. Dok nas je nekolicina ratovala, mnogi "Hrvatine" su smišljali zaradu i obogatili su se za rata i danas su "ugledni " ljudi. Pusti se parola i ne prozivaj se nacionalistom, domoljub - da, pronađi onda misli Brune Bušića i sličnih domoljuba u imigraciji za vrijeme bivše države, kada nismo smjeli čak ni zapjevati "Ustani Bane" bez par godina Golog otoka - Golgote hrvatskog domoljublja, a s obzirom koliko smo mi borci koji smo stvorili ovu Hrvatsku nakon više od 400 godina žrtava, borbe i ubijanja, mi koji smo o tomu kroz pretke sanjali, što smo kroz taj divan san vama -svojim potomcima ostavili?
    Neuposlenost, siromaštvo, glad i neukost jer vaši roditelji nemaju dovoljno za elementarne potrebe. I lako je tebe tako mladog i neukog napucikati na zlotvore i demone hrvatske, ali, kako Bruno Bušić je prorokovao, što ćemo učiniti kada nam najveći neprijatelj postane brat, kada našu zemlju krvlju predaka natopljenu počnu prodavati svjetski fukarama? Koga ćemo onda kriviti - Srbe? Što oni imaju s našim lopovima? I njih je nekolicina poput dresera napuvikala da pucamo mi mali jedni u druge. Narod na životu drži duh, duša i pravednost. Niti jedan narod nije opstao i nije ostao na pravom putu u diskriminaciji i mržnji. Ljubav povezuje i stvara - mržnja uništava i razara! I nikakve veze nema koje si boje kože ili vjeroispovjesti ako si religiozan, kada ti netko želi ubiti dijete ili te otjerati s ognjišta. Sutra, kada budeš imo obitelj, borit ćeš se isto kao i mi svi koji smo vam stvorili ovaj jad od države u kojemu je jedino lijepo njezino stoljetno sanjano ime - Hrvatska, sve nakon toga je čista sramota svih nas! Skijaši i podrumaši, ulizice i poltroni, govna za rata isplivala su i gospodare onim za što se umiralo. I nisi ti nacionalista ako voliš svaki pedalj zemlje ove predivne i mrziš tirane kao Matija Gubec Franju Tahija...
    Ner daš tiranu da dira ono što voliš i to je sve! Razmisli...

tomičić

Postaj  tomičić on uto svi 21, 2013 2:11 am

Ja sam Ante i imam 18 godina,unuk sam Zlatka Tomičića i uvijek sam bio nacionalist,moj dida je bio hrvatski proljecar i uvijek me ucio o Hrvatima i nasem najjacem narodu,zivjeli mi Hrvati !!!! to je sve od mene

KaNEc

Bog svima

Postaj  KaNEc on pet lip 28, 2013 3:13 pm

Hej, ja sam Kristian Kanić, imam 17 godina i ja sam nacionalist, volim svoju državu i mrzim gledati kako je iskorištavaju ostale nacije i ostale države, protiv sam ulaska u EU, pederi samo neka   budu pederi u svoja 4 zida i neću im ništa, mrzim srbe i muslimane, srbe iz svima poznatog razloga, ali i zato što dobivaju veća prava ovdje u Hrvatskoj nego u svojoj zemlji, muslimane prezirem čisto zato jer se šire i šire u pm, imaju pola azije cjelu tursku BiH i sad se još na Hrvatsku šire, tu grade đamije i traže prava na blagdane i sva svoja ostala sranja, želim da je u Hrvatskoj Hrvatski kršćanski narod koji je napokon prije 20 godina postao slobodan i da ostane slobodan uvijek i zauvijek. Hvala.

zdenko

Postaj  zdenko on pet srp 12, 2013 5:40 pm

Imam 18god,iz Mostara sam,hrvatski nacionalist sa tolerancijom prema vecini srba i muslimana,ne volim kad neko govori lose o nacijama na osnovu njihovih politckih vodja,hrvatski narod nikad nije bio osvojen i nikad nece....ZDS

Ustaša ZDS

Broj postova : 3

Postaj  Ustaša ZDS on čet srp 18, 2013 1:55 am

Pozdrav rođen sam 1996,Hrvat sam i priclanio sam se ovom forumu jer me zanimaju takve stvari i takvi ljudi (braca) kao sto ste vi,znam vec puno toga o hrvatskoj povjesti i Ustašama,ali ih zelim i upoznati!!!nadam se da sam ostavio barem dobar pocetnicki dojam pozdrav jos jednom Hrvati!! Smile 

BSDmax

hvaljen isus i marija

Postaj  BSDmax on sub kol 24, 2013 9:39 am

Zovem se Robert 36 godina, uclanio se ovdje zbog druzenja sa bracom hrvatima. pozdrav svima

tom88

Broj postova : 2

Postaj  tom88 on sri vel 05, 2014 4:26 pm

I ja, kao vi to vec znate volim druga Tita. Zauzimam se za obnovu drzave i volim CK
    sretno drugovi

Sponsored content

Postaj  Sponsored content

Sada je: pon lis 23, 2017 1:45 pm.